Yol tikintisi üçün keyfiyyətli metal qəliblər
“BIANCHI” MDB-də dəmir-beton məmulatları üçün metal qəliblərin istehsalı ilə məşğul olan İtaliya şirkətidir.
Biz “Road&Traffic” sərgisinə beton zavodu  və betonqarışdırma qurğuları istehsal edən həmkarlarımız “Simem” ilə birlikdə gəlmişik. Onların istehsal etdiyi beton əsasında biz yekun məhsulu istehsal edirik.
Bu gün stendimizdə körpü tirlərinin istehsalı üçün metal polad qəlibləri nümayiş etdirilir. Əminik ki, şirkətimizin yeni texnologiyaları Azərbaycanda intensiv yol tikintisi prosesinə kömək edəcək.
Biz həmçinin mənzil tikintisini inkişaf etdirməyi planlaşdırırıq: lüks avadanlıqlar yerli bazarda çox faydalı olacaq. Bununla belə, hələlik əsas vəzifələr yol tikintisi sektoru ilə bağlıdır, burada bizim  üçün yaxşı imkanlar var.
Biz hər il sərgidə iştirak edir, yeni müqavilələrin bağlanmasını əsas vəzifə hesab edirik. Mövcud geosiyasi reallıqları nəzərə alaraq, şirkət hazırda Qafqaz və Asiya regionları ilə tərəfdaşlıqda maraqlıdır.
Hesab edirəm ki, belə sərgilərin keçirilməsi olduqca vacibdir. Pandemiya ilə bu yaxınlarda vidalaşmağımıza baxmayaraq, bu gün adi iş ritmimizi bərpa etməyə çalışırıq. Profil sərgiləri isə bu problemi uğurla həll etməyə kömək edir.

Quality steel moulds for road construction
BIANCHI is an Italian company on the  CIS territory, engaged in the production of steel moulds for reinforced concrete products.
We came to the Road&Traffic exhibition together with our colleagues from Simem, who manufacture concrete batch plants and concrete production plants. Using their concrete, we produce final products.
Today, at our booth we demonstrate stress metal moulds for the production of bridge beams. We are confident that new technologies of our company will contribute to the process of intensive road construction in Azerbaijan.
We also plan to develop housing construction: luxury equipment will be very useful in the local market. However, so far the main tasks are related to the road construction sector, where we have good chances.
We participate in the exhibition every year, and consider the conclusion of new contracts as the main task. Taking into account the current geopolitical realities, the company is currently interested in partnership with the Caucasian and Asian regions.
I think holding such exhibitions is very important. Despite the fact that we only recently said goodbye to the pandemic, today we are striving to resume our usual business rhythm. And specialized exhibitions successfully help to solve this problem.