Sərginin təşkilini çox bəyəndim!
Şirkətimiz öz təsdiqini tapmış keçmiş təcrübəyə və zəngin infrastruktura malik aparıcı qlobal logistik xidmət təminatçısıdır. Sərgiyə İtaliyadan Azərbaycana və ya başqa Avropa ölkələrindən Azərbaycana daşımaları həyata keçirə biləcək podratçılar tapmaq üçün gəlmişəm. Şirkətimiz həmçinin Neft və Qaz üçün əsas xidmət təminatçısıdır. Beləliklə, müştərilər tapmaq üçün neft-qaz və trans logistikanı birləşdirdim.
Bu gün burada bir çox “Made in Russia” şirkəti təmsil olunur. Onların çoxu mənə Rusiya sərgilərindən belə tanış deyil. Belə bir bolluq, əlbəttə ki, xoş təəccüb yaradır.
Sərginin təşkilini çox bəyəndim. Stendlərdə çoxlu məlumat tapdım. Məni mehriban heyət qarşıladı və qeydiyyatdan keçirdi. Ümid edirəm ki, bugünki iştirakım gələcəkdə biznesimizin təşviqi üçün faydalı olacaq.
Hesab edirəm ki, sərgilərin keçirilməsi xüsusilə pandemiyadan sonra bu sahənin inkişafına müsbət təsir göstərir. Pandemiya zamanı bir çox podratçılarla əlaqə kəsildi və məhz layihənin canlanması bizə həmkarlarımız və tərəfdaşlarımızla yaxınlaşmağa, ümumi dil tapmağa imkan verir.

Мне очень понравилась организация выставки!
Наша компания является ведущим мировым поставщиком логистических услуг с проверенным опытом и богатой инфраструктурой. Я пришёл на выставку с целью найти подрядчиков, которые могли бы осуществлять перевозки из Италии в Азербайджан либо из европейских стран в Азербайджан. Также наша компания является большим поставщиком сервисов для Oil&Gas. Таким образом, я совместил нефтегазовую сферу и транс логистику, чтобы суметь найти клиентов.
Сегодня здесь представлено очень много компаний «Made in Russia». Многие из них мне даже не знакомы по российским выставкам. Такое изобилие, конечно, приятно удивило.
Мне очень понравилась организация выставки. Я нашел большое количество доступной информации на стенде. Меня встретил и оперативно зарегистрировал приветливый персонал. Я надеюсь, что моё сегодняшнее участие будет полезно для продвижения нашего бизнеса в дальнейшем.
Я считаю, что проведение выставок положительно влияет на развитие данной сферы, особенно после пандемии. Во время пандемии был утерян контакт со многими подрядчиками, и именно возрождение проекта позволяет сблизиться с нашими коллегами и партнёрами, найти общие точки соприкосновения.