Sərginin təşkilini çox bəyəndim!
Şirkətimiz öz təsdiqini tapmış keçmiş təcrübəyə və zəngin infrastruktura malik aparıcı qlobal logistik xidmət təminatçısıdır. Sərgiyə İtaliyadan Azərbaycana və ya başqa Avropa ölkələrindən Azərbaycana daşımaları həyata keçirə biləcək podratçılar tapmaq üçün gəlmişəm. Şirkətimiz həmçinin Neft və Qaz üçün əsas xidmət təminatçısıdır. Beləliklə, müştərilər tapmaq üçün neft-qaz və trans logistikanı birləşdirdim.
Bu gün burada bir çox “Made in Russia” şirkəti təmsil olunur. Onların çoxu mənə Rusiya sərgilərindən belə tanış deyil. Belə bir bolluq, əlbəttə ki, xoş təəccüb yaradır.
Sərginin təşkilini çox bəyəndim. Stendlərdə çoxlu məlumat tapdım. Məni mehriban heyət qarşıladı və qeydiyyatdan keçirdi. Ümid edirəm ki, bugünki iştirakım gələcəkdə biznesimizin təşviqi üçün faydalı olacaq.
Hesab edirəm ki, sərgilərin keçirilməsi xüsusilə pandemiyadan sonra bu sahənin inkişafına müsbət təsir göstərir. Pandemiya zamanı bir çox podratçılarla əlaqə kəsildi və məhz layihənin canlanması bizə həmkarlarımız və tərəfdaşlarımızla yaxınlaşmağa, ümumi dil tapmağa imkan verir.

I really liked the organization of the exhibition!
Our company is a leading global provider of logistics services with a proven track record and wide infrastructure. I came to the exhibition in order to find contractors who could carry out transportations from Italy to Azerbaijan or from other European countries to Azerbaijan. Our company is also a major service provider for Oil & Gas. Thus, I combined oil and gas sphere and trans-logistics in order to find clients.
Today, a lot of companies “Made in Russia” are represented here. Many of them are not even familiar to me from Russian exhibitions. Such an abundance, of course, was a pleasant surprise.
I really liked the organization of the exhibition. I found a lot of useful  information available on the stands. I was greeted and registered by friendly staff. I hope that my participation today will be useful for promoting our business in the future.
I believe that such exhibitions have  positive effect on the development in this area, especially after the pandemic. During the pandemic, contacts with many contractors were lost, and it is the revival of the project that allows us to get closer to our colleagues and partners, to find common ground.