Hər kəs üçün yol təhlükəsizliyi!
İstehsal müəssisələrimiz Almaniyanın Visbaden şəhərində yerləşir. Biz avtomobil və logistika sektorlarında sürətölçən, yoxlama və keyfiyyətə nəzarət üçün avadanlıqlar istehsal edirik.
“Vitronic” uzun müddətdir ki, Almaniyanın Yol Təhlükəsizliyi Şurasının (DVR) üzvüdür. Biz hamı üçün yol təhlükəsizliyinin təmin edilməsinə səy göstəririk. Bütün dünyada tətbiq etdiyimiz sürətə nəzarət sistemləri yol təhlükəsizliyinin təmin edilməsində mühüm rol oynayır.
Bu, “Road&Traffic” sərgisində ilk iştirakımızdır. Şirkətin stendində lazer sisteminin avtomatik qurğusu nümayiş etdirilir. Çoxları hələ də radar sistemindən istifadə edir, lakin lazer daha yüksək səviyyəlidir və 8-dən çox zolağı əhatə edə, həmçinin avtomobilin növünü və dövlət nişanlarını tanıya bilir. Sistem operatorun iştirakı olmadan yol hərəkəti qaydalarının pozulması hallarına nəzarət edir və 24/7 işləyir. Hətta, avtomobil rəngləndikdə və 150 ​​km/saatdan çox sürətlə hərəkət etdikdə belə, cihaz təhlükəsizlik kəmərinin bağlanıb-bağlanmadığını, sürücünün telefondan istifadə edib-etmədiyini tanımağa imkan verir.
Məqsədimiz yollardakı problemlərin həllində Azərbaycana kömək etməkdir, ona görə də biz yeni tərəfdaşlar tapmağa və özəl sahibkarlarla işləməyə çalışırıq. Mən belə sərgilərin keçirilməsini və mütəxəssislərin stendlərdə canlı ünsiyyət qurmasını alqışlayıram.

Road safety for everyone!
Our production facilities are located in the German city of Wiesbaden. We manufacture equipment for speed measuring, inspection and quality control in the automotive and logistics sectors.
Vitronic company for a long time has been a member of the German Road Safety Council (DVR). Our efforts are focused on ensuring road safety for all. The speed control systems we deploy around the world play a vital role in road safety.
This is our first participation at the Road&Traffic exhibition. At the company's stand we exhibit the automatic device of the laser system. Many still use the radar system, however laser one is more advanced, and can cover more than 8 lanes, as well as recognise the type of car and state registration numbers. The system monitors violations of traffic rules without the presence of an operator and works 24/7. Even if the car is with tinted windows, and moves at a speed of over 150 km / hour, the device allows you recognising whether the seat belt is fastened, whether the driver uses the phone.
Our goal is to help Azerbaijan with solving the problems on the roads, so we strive to find new partners and work with private entrepreneurs. I welcome such exhibitions and live communication of specialists at the stands.