Azərbaycan bazarını fəal şəkildə inkişaf etdirmək istəyirik!
- Türkiyənin “Antakya Galvaniz” şirkəti metallurgiya sahəsində ixtisaslaşıb və tsinkləşdirilmiş yol sədlərinin, işıqlandırma dirəklərinin istehsalı və quraşdırılması, onların yığılması və tsinkləşdirilməsi sahəsində xidmətlər təklif edir. Bütün məhsullar Avropanın keyfiyyət standartlarına uyğundur, bununla yanaşı biz məhsullarımızı çox sərfəli qiymətlərlə təklif edirik.
Biz belə gözəl sərgidə iştirak etmək barədə qərarı maraqlanan auditoriyanı öz məhsul və xidmətlərimiz ilə tanış etmək, habelə Azərbaycan bazarını fəal şəkildə inkişaf etdirmək məqsədilə qəbul etmişik. Sərgidə debüt etsək də, Azərbaycan bazarı ilə tanışıq və burada bir neçə layihə reallaşdırmağa nail olmuşuq.
Yol inşaat sahəsində ixtisaslaşmış inşaat şirkət və təşkilatlarının nümayəndələrini stendimizə dəvət edirik, çünki məhz onlar bizim məhsullara daha çox maraq göstərir.

Хотим начать активное освоение азербайджанского рынка
- Турецкое предприятие Antakya Galvaniz специализируется в области металлургии и предоставляет услуги по изготовлению и установке оцинкованных дорожных ограждений, осветительных опор, их сборке и оцинкованию. Вся продукция соответствует по качеству европейским стандартам, при этом мы предлагаем ее по очень выгодным ценам.
Принять участие в столь перспективной выставке мы решили для того, чтобы ознакомить заинтересованную аудиторию с нашей продукцией и услугами, и начать активное освоение азербайджанского рынка. Хотя в выставке участвуем впервые, однако уже знакомы с рынком Азербайджана и успели реализовать здесь несколько проектов.
Приглашаем на наш стенд представителей строительных компаний и организаций, специализирующихся в области строительства дорог, поскольку именно они больше всего заинтересованы в нашей продукции.