Ziyarətçilərin diqqətinə ERP və PLM sistemlərini təqdim edirik
Şirkətimiz “Siemens PLM software”in rəsmi tərəfdaşıdır. Biz ERP və PLM (Product Lifecycle Management) sistemlərini təmsil edirik. Bu platformalar bütün sənaye sahələrində istifadə edilə bilər: kosmik, müdafiə, tibb, tikinti.
Platformamızda hətta təyyarənin kiçik bir detalını və ya peyk layihəsini hazırlamaq mümkündür. Bu platforma mühəndislik sahəsində təlim keçməyə və peşəkar bacarıqları inkişaf etdirməyə imkan verir.
ERP SİSTEMLƏRİ isə, öz növbəsində, müəssisələrə optimal məhsuldarlığa nail olmaq üçün əsas biznes proseslərini avtomatlaşdırmağa və idarə etməyə kömək edir.
Xidmətlərimiz əsasən sənaye sektoruna yönəldilib. Bundan əlavə, assortimentə müxtəlif avadanlıqlar daxildir. Bunlardan biri drondur. O, əkinçilikdə sahələri suvarmaq üçün istifadə olunur, eyni zamanda minaları aşkar etmək qabiliyyətinə də malikdir.
Şirkətin Road&Traffic sərgisində iştirakının əsas məqsədlərindən biri tələbələri və bu sahədəki yerli mütəxəssis və menecerləri cəlb etməkdir. Məhsullarımızla çoxsaylı ziyarətçilər maraqlanır. Artıq bir çox böyük şirkətlərin nümayəndələri ilə söhbət aparmışıq. Bu, bizim yeni tərəfdaşlarla tanış olmağımız və onları fəaliyyətimiz haqqında məlumatlandırmağımız baxımından gözəl fürsətdir

Представляем вниманию посетителей системы ERP и PLM
Наша компания является официальным партнёром Siemens PLM software. Мы представляем системы ERP и PLM (Product Lifecycle Management) – это платформы, которые можно применять во всех промышленных отраслях: космической, оборонной, медицинской, строительной.
На нашей платформе можно разработать даже маленькую деталь самолёта или проект спутника. Эта платформа позволяет пройти обучение и развивать профессиональные навыки в области инженерии.
ERP-СИСТЕМЫ, в свою очередь, также помогают предприятиям автоматизировать основные бизнес-процессы и управлять ими для достижения оптимальной производительности.
Наши услуги в целом направлены на промышленный сектор. Кроме того, в ассортименте представлены различные оборудования. К примеру, дрон, который используется в сельском хозяйстве для орошения полей, а также способный находить мины.
Одной из главных целей компании на выставке Road&Traffic – привлечение студентов и менеджмент местных специалистов в этой области.
Среди посетителей очень много интересующихся нашей продукцией. Мы уже пообщались с представителями многих крупных компаний. Для нас это хорошая возможность познакомиться с новыми партнёрами и проинформировать их о нашей деятельности.