Sərgidə İştirakın Perspektiv Faydaları
Bizim şirkət dövrünə uyğun olaraq davamlı şəkildə yeni yol təhlükəsizliyi vasitələri və baryerləri inkişaf etdirir. Bu metal qəfəslər yollarda avtomobillərin yol kənarına çıxmasını və qarşıdan gələn avtomobillərlə toqquşmaları önləmək üçün quraşdırılır.
Biz, ehtimal ki, dünyada bu qədər vəsaiti real şəraitdə çarpma testləri keçirmək üçün sərf edən yeganə şirkətik. Bu, bizim böyük üstünlüyümüzdür.
Yol İnfrastruktur və İctimai Nəqliyyat Sərgisi “Road&Traffic”də, ən yüngül növdən orta və ən ağır növlərə qədər baryer növlərinin hamar keçid modelini təqdim edirik. Fərqli yol kateqoriyaları üçün yanlış baryer seçimi yalnız iqtisadi cəhətdən səmərəli deyil, həm də sürücülər üçün təhlükə yarada bilər. Qarabağda hal-hazırda yollar tikilir, amma baryer qəfəslərinin quraşdırılması mərhələsinə hələ çatılmayıb.
Biz bu sərgidə 2013-cü ildən iştirak edirik. Bəziləri üçün sərgi öz məhsulunu təqdim etmək və müştəri tapmaq imkanıdır, amma bizim əsas məqsədimiz bazarda iştirakımızı və fəallığımızı göstərməkdir. Dövlət qurumlarının və ya bu sektorun özəl şirkətlərinin nümayəndələri mütləq bu sərgiyə gələcəklər və biz onlarınla görüşməyi ümid edirik. Biz bilirik ki, hətta sərgi müddətində Azərbaycanda məhsulumuzdan bir metr satmasaq belə, bu iştirak uzunmüddətli perspektivdə fayda verəcək.

Prospective Benefits of Participating in the Exhibition
Our company is keeping pace with the times and is constantly developing new types of road safety equipment and barriers. These metallic fences are installed on roads to prevent vehicles from leaving the roadway and to avert head-on collisions.
We may be the only company in the world that invests significantly in conducting real-world crash tests to advance our know-how. This is a substantial advantage for us.
At the Road&Traffic Exhibition on Road Infrastructure and Public Transport, we are showcasing a model of a smooth transition in barrier types, ranging from the lightest to medium and heaviest options. Choosing the wrong type of barrier for different road categories is not only uneconomical and ineffective but can also pose a danger to drivers. In Karabakh, roads are currently being constructed, but the stage of installing barrier fences has not yet been reached.
We have been participating in this exhibition since 2013. For some, it is an opportunity to showcase their products and acquire new clients; however, our primary goal is to demonstrate our presence and activity in the market. Representatives from government agencies and private companies in this sector are sure to attend the exhibition, and we look forward to meeting them. We understand that even if we do not sell any of our products in Azerbaijan in the short term, our participation here will still yield long-term benefits.