Sərgi faydalı keçdi, bir çox mühüm görüşlər keçirdik
HIKVISION dünya miqyasında tanınmış təhlükəsizlik sistemləri şirkətidir. Biz müşahidə kameralarından metal axtarıcılara, interkomlardan digər məhsullara qədər geniş çeşidli məhsul təqdim edirik. Bir neçə il ərzində markamız beynəlxalq bazarda liderlərdən biri kimi tanınmağı haqlıdır.
Azərbaycan üçün spesifik həllərimiz var, bunların arasında müxtəlif sektorlarda populyar olan radar növü kameralar da yer alır.
Bu sərgidə yol trafikinin idarə edilməsi üçün həll təqdim etdik. Ekspozisiyada hər şey trafik nəzarəti ilə bağlıdır. Biz bütün nəqliyyat növləri üçün müasir mobil həllər təqdim edirik. Bir çox dövlət qurumları bizim radarlarımızdan, avtomobil park etmə qurğularımızdan (yerdə və yeraltı) və digər cihazlardan istifadə edir.
HIKVISION təkliflərinin bu iki sərginin – “Road & Traffic” və “Rebuild Karabakh” - çərçivəsində mükəmməl birləşdiyini vurğulamaq istərdim. Qarabağın inkişafı mövzusu bizim üçün əhəmiyyətlidir. Bu bölgədə iri miqyaslı yol və infrastruktur layihələri, eləcə də yaşayış və istehsal binalarının tikintisi ilə bağlı layihələr həyata keçirilir. Biz bu regiona yol trafikinin idarə edilməsi üçün avadanlıq, interkomlar, giriş nəzarət sistemləri, baryerlər – yüksək keyfiyyətli müasir məhsullar təqdim etməyə hazırıq.
Bakıda sərgilərdə daimi iştirakçılar olaraq, yenidən stendimizə və məhsulumuza marağın artdığını görürük. Artıq tərəfdaşlar və müştərilərlə görüşlər keçirmişik və MDB ölkələrinin şirkətlərinin nümayəndələrini də qəbul etmişik. Bir çox məhsul növlərinin həyata keçirilməsi üçün müqavilələr imzalamağa hazırıq. Sərgi bir daha bizim üçün faydalı oldu. Yaxın zamanda müsbət nəticələr gözləyirik.

Выставка прошла с пользой, мы провели много важных встреч
HIKVISION является глобальной всемирно известной компанией в системе безопасности. Мы предлагаем широкий спектр товаров – от камер видеонаблюдения до металлоискателей, интеркомов и др. На протяжении многих лет наш бренд по праву считается одним из лидеров международного рынка.
У нас имеется оригинальные решения по Азербайджану, прежде всего, это камеры радарного типа, которые пользуются популярностью в различных структурах.
На данной выставке мы предоставили решение по роуд-траффику. В экспозиции – все, что связано с контролем движения. Предлагаем актуальные мобильные решения для всех видов транспорта. Многие госструктуры используют наши радары, парковочные решения (наземные и подземные), иные разработки.
Хотелось бы подчеркнуть, что предложения HIKVISION органично сочетаются в рамках работы сразу двух нынешних выставок. Это Road&Traffic и Rebuild Karabakh. Фактически тематика развития Карабаха нам близка. В этом регионе реализуются масштабные дорожные и инфраструктурные проекты, а также проекты, связанные со строительством жилых и производственных зданий. И мы готовы поставлять в этот регион оборудование для контроля дорожного движения, интеркомы, контроллеры доступа, шлагбаумы – современную продукцию высокого качества.
Являясь постоянными участниками выставок в Баку, мы вновь наблюдаем интерес к нашему стенду и нашей продукции. Мы уже провели встречи с партнерами и заказчиками, а также принимали представителей компаний стран СНГ. Готовы заключить договора на реализацию многих видов нашей продукции. Выставка в очередной раз прошла для нас с пользой. В ближайшее время ждем положительной отдачи.