Sərgi faydalı keçdi, bir çox mühüm görüşlər keçirdik
HIKVISION dünya miqyasında tanınmış təhlükəsizlik sistemləri şirkətidir. Biz müşahidə kameralarından metal axtarıcılara, interkomlardan digər məhsullara qədər geniş çeşidli məhsul təqdim edirik. Bir neçə il ərzində markamız beynəlxalq bazarda liderlərdən biri kimi tanınmağı haqlıdır.
Azərbaycan üçün spesifik həllərimiz var, bunların arasında müxtəlif sektorlarda populyar olan radar növü kameralar da yer alır.
Bu sərgidə yol trafikinin idarə edilməsi üçün həll təqdim etdik. Ekspozisiyada hər şey trafik nəzarəti ilə bağlıdır. Biz bütün nəqliyyat növləri üçün müasir mobil həllər təqdim edirik. Bir çox dövlət qurumları bizim radarlarımızdan, avtomobil park etmə qurğularımızdan (yerdə və yeraltı) və digər cihazlardan istifadə edir.
HIKVISION təkliflərinin bu iki sərginin – “Road & Traffic” və “Rebuild Karabakh” - çərçivəsində mükəmməl birləşdiyini vurğulamaq istərdim. Qarabağın inkişafı mövzusu bizim üçün əhəmiyyətlidir. Bu bölgədə iri miqyaslı yol və infrastruktur layihələri, eləcə də yaşayış və istehsal binalarının tikintisi ilə bağlı layihələr həyata keçirilir. Biz bu regiona yol trafikinin idarə edilməsi üçün avadanlıq, interkomlar, giriş nəzarət sistemləri, baryerlər – yüksək keyfiyyətli müasir məhsullar təqdim etməyə hazırıq.
Bakıda sərgilərdə daimi iştirakçılar olaraq, yenidən stendimizə və məhsulumuza marağın artdığını görürük. Artıq tərəfdaşlar və müştərilərlə görüşlər keçirmişik və MDB ölkələrinin şirkətlərinin nümayəndələrini də qəbul etmişik. Bir çox məhsul növlərinin həyata keçirilməsi üçün müqavilələr imzalamağa hazırıq. Sərgi bir daha bizim üçün faydalı oldu. Yaxın zamanda müsbət nəticələr gözləyirik.

The exhibition was beneficial; we held many important meetings
HIKVISION is a globally recognized leader in the security systems industry. We offer a wide range of products, from surveillance cameras to metal detectors, intercoms, and more. For many years, our brand has rightfully been considered one of the leaders in the international market.
We have unique solutions tailored for Azerbaijan, primarily radar-type cameras that are popular in various sectors.
At this exhibition, we presented a solution for road traffic management. The display includes everything related to traffic control. We offer relevant mobile solutions for all types of transportation. Many government agencies utilize our radars, parking solutions (both surface and underground), and other developments.
I would like to emphasize that HIKVISION’s offerings seamlessly integrate into the frameworks of both current exhibitions: Road & Traffic and Rebuild Karabakh. The theme of developing Karabakh is particularly close to us. This region is implementing large-scale road and infrastructure projects, as well as initiatives related to the construction of residential and industrial buildings. We are ready to supply high-quality equipment for traffic management, intercoms, access controllers, and barriers to this region.
As regular participants in exhibitions in Baku, we once again observe strong interest in our booth and products. We have already conducted meetings with partners and clients and welcomed representatives from companies in the CIS countries. We are prepared to finalize contracts for the implementation of various types of our products. The exhibition has proven to be beneficial for us once again, and we look forward to positive feedback soon.