Potensial müştərilərlə birbaşa əlaqə yaratmaq üçün burdayıq
Bizim şirkətimizin əsas sözləri şəxsi təhlükəsizlik, avtomobil təhlükəsizliyi və yol təhlükəsizliyidir. Biz müştərilərimizə məhz bunu təklif edirik. 2002-ci ildən fəaliyyət göstərən şirkətimiz yüksək görünürlüklü jiletlər və reflektif jiletlərin istehsalı ilə başladı, sonra avtomobil nömrə nişanları və yol nişanları istehsalına keçdi, hazırda isə daha çox yeni məhsul istehsal edirik. Biz DGP prizmatik reflektiv örtük istehsal edən az sayda şirkətlərdən biriyik.
Bugün sərginin birinci günüdür və indiyə qədər təxminən 20 ziyarətçi qəbul etmişik, onların təxminən 10%-i potensial alıcıları təmsil edir, qalanları isə ya əlaqəsiz sahələrin mütəxəssisləri, ya da maraq göstərən vətəndaşlardır.
Avtomobil nömrə nişanlarımız Azərbaycanda bir müştəriyə Çin vasitəçi şirkəti vasitəsilə satılmışdır və indi biz burada birbaşa potensial müştərilərlə əlaqə yaratmaq və biznesimizi genişləndirmək üçün burdayıq. Azərbaycanda potensial tərəfdaşlar axtarmaq effektiv deyil, sərgidə iştirak isə çox daha yaxşı bir alternativdir. Mən burada bir çox tanınmış markaları və gözəl stendləri görürəm. Sərgi, ziyarətçilərlə və digər iştirakçılarla ünsiyyət üçün əlverişli şərait təqdim edir, bazarı araşdırmaq və ölkə haqqında birbaşa təcrübə və məlumat əldə etmək imkanı yaradır.

Here to establish direct contact with potential customers
The key words for our company are personal safety, vehicle safety, and road safety. That is what our company is offering our customers. Established in 2002, the company started out with production of high visibility jackets and reflective vests, then of vehicle number plates, road traffic signs, and now, we are making more and more new products. Our company is one of few who can produce DGP prismatic reflective sheeting.
Today is the first day of the exhibition and we have received about 20 visitors so far, of which about 10% represent potential buyers, and the rest were either professionals of unrelated fields looking for other products, or curious citizens.
Our vehicle number plates were sold to a client in Azerbaijan via a mediator company in China, and now we are here to establish direct contact with potential customers and expand business. Googling Azerbaijan for potential partners is not effective, and participation in an exhibition is a far better alternative. I can see many famous brands and beautiful booths. The exhibition provides favourable conditions for communication with both visitors and exhibitors to explore the market and gain firsthand experience and information about the country.