R.N.Nəbiyevin Azərbaycan Respublikasının nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri təyin edilməsi haqqında Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Sərəncamı
26 yanvar 2021
Azərbaycan Respublikası Konstitusiyasının 109-cu maddəsinin 5-ci bəndini rəhbər tutaraq qərara alıram:
Rəşad Nəbi oğlu Nəbiyev Azərbaycan Respublikasının nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri təyin edilsin.

Order of the President of the Republic of Azerbaijan on appointing R.N. Nabiyev as Minister of Transport, Communications and High Technologies of the Republic of Azerbaijan
26 january 2021 0000
Governed by Item 5 of Article 109 of the Constitution of the Republic of Azerbaijan, I hereby resolve as follows:
To appoint Rashad Nabi oglu Nabiyev as Minister of Transport, Communications and High Technologies of the Republic of Azerbaijan.