İxrac üçün geosintetik materiallar!
– Belarusun “Machina-TST” şirkəti yolların, infrastruktur layihələrinin, terminalların və limanların tikintisində, bir sözlə, yola ehtiyac olan hər yerdə istifadə olunan yenilikçi geosentetik materialların istehsalçısıdır. Bizim materiallar yol səthinin dayanıqlığını, daşıma qabiliyyətini, yolun xidmət müddətini artırır.
Əsas müəssisə Moqilev şəhərində yerləşir və MDB ölkələrində geosentetik material istehsalı sahəsində əsas liderlərdən biridir. Şirkətin hazır məhsul istehsalının həcmi artıq ayda 2 milyon kvadratmetrdən artıqdır. “Machina-TST” müəssisəsi ilk növbədə ixracat yönlü  şirkət kimi istehsal etdiyi məhsulların məhsulların 80%-dən çoxunu xarici ölkələrə ixrac edir. Təchizat coğrafiyası çox genişdir və MDB ölkələri, Avropa İttifaqı, Yaxın Şərq, Avstraliya və digər regionlar daxil olmaqla, dünyanın 20-dən çox ölkəsini əhatə edir. Yaxın gələcəkdə Azərbaycan bazarına daxil olmağı planlaşdırırıq.
Sərgidə iştirak etməkdə məqsədimiz təchizat üfüqlərini genişləndirmək, yol infrastrukturunun yaxşılaşdırılmasına böyük diqqət göstərilən regional bazarın ehtiyacları ilə tanış olmaq arzusudur. Bir şirkətin innovativ həll variantlarını sizin işgüzar mühitinizə gətirmək istəyirik. Sifarişçiləri - yol tikintisi üzrə dövlət qurumlarını, habelə yol infrastrukturuna cəlb olunan peşəkar icraçıları stendində görməkdən məmnun olarıq.
Biz hesab edirik ki, sərgi bazarın, eləcə də onun iştirakçılarının və tənzimləyici mexanizmlərinin başa düşülməsi və monitorinqi baxımından bizim üçün çox faydalıdır.

Геосинтетические материалы – на экспорт!
– Белорусская компания Махина-ТСТ – производитель инновационных геосинтетических материалов, которые применяются в строительстве дорог, инфраструктурных проектах, терминалах, портах, т.е. везде, где есть потребность в дорожном покрытии. Наши материалы увеличивают долговечность дорожного покрытия, его несущую способность, увеличивая ресурс их службы.
Основное предприятие располагается в городе Могилев и находится в числе основных лидеров производства геосинтетики в странах СНГ. Объемы нашего производства уже превысили отметку 2 млн. кв. м готовой продукции в месяц. Предприятие Махина-ТСТ, прежде всего, экспортно-ориентированное, более 80% продукции мы отправляем за рубеж. Географии поставок очень широкие и охватывают свыше 20 стран мира, включая страны СНГ, Евросоюза, Ближнего Востока, Австралию и т.д. В ближайшее время мы рассчитываем выйти на рынок Азербайджана.
Целью нашего участия в выставке является желание расширить горизонты поставок, ознакомиться с потребностями регионального рынка, где большое внимание уделяется улучшению дорожной инфраструктуры. Мы рассчитываем привнести свои инновационные решения в ваше бизнес-пространство. Будем рады видеть на стенде заказчиков – государственные организации, ответственные за строительство дорог, а также исполнителей – профессионалов, занимающихся дорожной инфраструктурой.
Мы считаем, что выставка для нас очень полезна в плане мониторинга и понимания рынка, его участников, регулирующих механизмов и т.д.