İxrac üçün geosintetik materiallar!
– Belarusun “Machina-TST” şirkəti yolların, infrastruktur layihələrinin, terminalların və limanların tikintisində, bir sözlə, yola ehtiyac olan hər yerdə istifadə olunan yenilikçi geosentetik materialların istehsalçısıdır. Bizim materiallar yol səthinin dayanıqlığını, daşıma qabiliyyətini, yolun xidmət müddətini artırır.
Əsas müəssisə Moqilev şəhərində yerləşir və MDB ölkələrində geosentetik material istehsalı sahəsində əsas liderlərdən biridir. Şirkətin hazır məhsul istehsalının həcmi artıq ayda 2 milyon kvadratmetrdən artıqdır. “Machina-TST” müəssisəsi ilk növbədə ixracat yönlü  şirkət kimi istehsal etdiyi məhsulların məhsulların 80%-dən çoxunu xarici ölkələrə ixrac edir. Təchizat coğrafiyası çox genişdir və MDB ölkələri, Avropa İttifaqı, Yaxın Şərq, Avstraliya və digər regionlar daxil olmaqla, dünyanın 20-dən çox ölkəsini əhatə edir. Yaxın gələcəkdə Azərbaycan bazarına daxil olmağı planlaşdırırıq.
Sərgidə iştirak etməkdə məqsədimiz təchizat üfüqlərini genişləndirmək, yol infrastrukturunun yaxşılaşdırılmasına böyük diqqət göstərilən regional bazarın ehtiyacları ilə tanış olmaq arzusudur. Bir şirkətin innovativ həll variantlarını sizin işgüzar mühitinizə gətirmək istəyirik. Sifarişçiləri - yol tikintisi üzrə dövlət qurumlarını, habelə yol infrastrukturuna cəlb olunan peşəkar icraçıları stendində görməkdən məmnun olarıq.
Biz hesab edirik ki, sərgi bazarın, eləcə də onun iştirakçılarının və tənzimləyici mexanizmlərinin başa düşülməsi və monitorinqi baxımından bizim üçün çox faydalıdır.

The geosynthetics - for export!
- The Belarusian company Machina-TST is a manufacturer of innovative geosynthetic materials used in road construction, including infrastructure projects, terminals, and ports; in short, wherever there is a need for road surface. Our materials increase the durability of the road surface, its bearing capacity, increasing the service life of the road.
The main enterprise is located in the city of Mogilev and is among the main leaders in the production of geosynthetics in the CIS countries. The volume of our production has already exceeded 2 million square meters of finished goods per month. The enterprise Machina-TST, first of all, export-oriented, we export more than 80% of our products abroad. The geography of deliveries is very broad and covers more than 20 countries of the world, including the CIS countries, the European Union, the Middle East, Australia, etc. In the near future, we expect to enter the Azerbaijani market.
The purpose of our participation at this exhibition is the desire to expand the supply horizons, to become familiar with the needs of the regional market, where great attention is paid to improving the road infrastructure. We are looking forward to bringing our innovative solutions to your business space. We will be glad to see at the stand of customers - state organizations responsible for road construction, as well as executors - professionals involved in road infrastructure.
We believe that the exhibition is very useful for us in terms of monitoring and understanding the market, its participants, regulatory mechanisms, etc.