“Isuzu Citibus 2019” avtobusunun təkmilləşdirilmiş modeli
- Nəqliyyat sərgisinin daimi iştirakçılarından biri olan “Azavtobus” şirkəti bu il yeni məhsulu – buraxılış ili 2019 olan “Isuzu Citibus” avtobusunun təkmilləşdirilmiş modelini təqdim edir. Bu avtobusun əvvəlki modifikasiyaları 2013-cü ildən etibarən şəhər marşrutlarında uğurla istismar edilir və paytaxtın sakinləri tərəfindən yaxşı tanınır.
Yeni model Azərbaycan Respublikası Nazirlər Kabineti tərəfindən müəyyən edilmiş tələblərə cavab verir. Avtobus “Avro-5” ekoloji standartlara uyğundur, səkkiz müşahidə kamerası ilə təchiz edilib, hərəkət imkanları məhdud insanların istifadəsi üçün yararlıdır (panduslarla təchiz edilib), bortunda “Wi-Fi” simsiz internet sistemi, mikrofon sistemi və s. mövcuddur.
Bizim prioritetimiz yeni avtobusun Bakı Nəqliyyat Agentliyinə (BNA), eləcə də sərnişindaşıma ilə məşğul olan şirkətlərə təqdim etməkdir. Ümidvarıq ki, yeni məhsulun üstünlükləri peşəkarların diqqətini cəlb edəcək və biz onun satışı üzrə sazişlər imzalamağa nail olacağıq.
Nəqliyyat sahəsinə maraq göstərən hər kəsi: həm peşəkarları həm də analitika üçün rəyləri xüsusi əhəmiyyət kəsb edən adi istifadəçiləri stendimizdə görmək istərdik.
Sərgi sektorun inkişafında böyük rol oynayır, iştirakçılara müxtəlif yenilikləri nümayiş etdirməyə, son istehlakçılar ilə qarşılıqlı hərəkət etməyə imkan verir. Biz artıq səkkiz ildir ki, bu sərgidə iştirak edirik və hər dəfə ekspozisiyamıza azalmayan marağı məmnuniyyətlə müşahidə edirik.

Improved model of Isuzu Citibus 2019
- One of the regular participants of the transport exhibition, the company Azavtobus, this year presents an innovation which is an improved model of the 2018 Isuzu Citibus bus. Its previous modifications have already been successfully operated on urban routes since 2013 and are well known to residents of the capital.
The new model meets the requirements set by the Cabinet of Ministers of Azerbaijan. The bus conforms to Euro-5 environmental standards and is equipped with eight tracking cameras, while being adapted for use by people with disabilities (equipped with ramps); there is a wireless Internet system Wi-Fi, a microphone system, etc. on board.
The priority for us is the presentation of the new bus to the Baku Transport Agency (BNA), as well as companies engaged in passenger transportation. We hope that the advantages of the innovation will attract the attention of professionals, and we will be able to conclude contracts for its implementation.
We are waiting for all those who are interested in transport: both professionals and ordinary users, whose opinion is of particular importance for analytics at our stand.
The exhibition plays a major role in the development of the industry, allowing exhibitors to demonstrate various innovations and to interact with each other and end-users. We have been participating in these exhibitions for eight years, each time with satisfaction noting the genuine interest in our exposition.