“Bison” zavodunun yeni və təkmilləşdirilmiş dizaynı
“Simem” şirkəti qlobal beton konstruksiya bazarı üçün yüksək keyfiyyətli beton qarışdıranlar, beton zavodları və avadanlıq həllərinin layihələndirilməsi, istehsalı və təchizatı üzrə ixtisaslaşmışdır. “SIMEM” şirkətinə məxsus avadanlıq və zavod həllərinin bütün çeşidləri uzun ömürlü dizaynı və istehsal göstəriciləri ilə tanınır. Tədqiqata əsaslanan mühəndislik prosesi, proaktiv xidmət təşkilatı ilə birgə iş, ehtiyat hissələri inventarları, mexanika və elektrik texniki komandaları və texniki dəstək “SIMEM” şirkətinə bütün əsas dünya bazarlarında rəqabət qabiliyyətli fəaliyyət göstərməyə imkan verir.
“10-cu Yubiley Xəzər Beynəlxalq Yol İnfrastrukturu və İctimai Nəqliyyat” sərgisində biz mobil əməliyyatlar, çoxlu aqreqat və tozların dəqiq çəkilməsini tələb edən layihələr üçün səyyar qarışdırma həlli olan “Bison” zavodunu təqdim edəcəyik. “Bison” zavodu fasiləsiz istehsalda saatda 500 tona qədər dəqiq beton qarışığı emal edə bilir. “Bison” zavodunun əsas bloku heç bir təməl və tikinti işləri tələb etmədən bir neçə saat ərzində hazır ola bilər və səki və yol tikintisi kimi işlər üçün idealdır.
Builki sərgidə biz bütün layihələriniz üçün daha çox mobillik, çeviklik və modulluğu özündə əks etdirən “Bison”-un yeni və təkmilləşdirilmiş dizaynını təqdim edəcəyik.
Bu sərgidən həqiqətən də böyük gözləntilərimiz var. Sərgi hər zaman gələcəkdə böyük əməkdaşlığa çevrilə bilən yeni əlaqələr deməkdir. Biz bilirik ki, bazar sabahın ölkəsini qurmaq üçün yüksək performanslı və keyfiyyətli məhsullara hazırdır.

New and improved design of the Bison plant
Simem is specialized in designing, manufacturing, and supplying high-quality mixers, batch plants, and equipment solutions for the global concrete construction marketplace. SIMEM equipment and full range of plant solutions are recognized for their heavy-duty design and production performance. A research-backed engineering process, coupled with a proactive service organization, spare parts inventories, mechanical and electrical technician teams, and technical support, enables SIMEM to be competitively active in all the major world markets.
At the Road&Traffic 2022 exhibition we will  presenting out Bison plant, the travelling mixing solution for projects requiring mobile operations, accurate weighing of multiple aggregates and powders.The Bison plant can precision mix up to 500 tons per hour in continuous production. The main unit of the Bison plant can be ready in just a few hours, requiring no foundations and civil works, and it is ideal for applications like pavements and roads construction.
At this year's exhibition we will present the new and improved design of the Bison, featuring even more mobility, flexibility and modularity for all your projects.
We have really high expectations for this exhibition. The exhibition is always new contacts that can become great cooperation in the future. We know the market is ready for highly performing and quality products to build the country of tomorrow.