“Bison” zavodunun yeni və təkmilləşdirilmiş dizaynı
“Simem” şirkəti qlobal beton konstruksiya bazarı üçün yüksək keyfiyyətli beton qarışdıranlar, beton zavodları və avadanlıq həllərinin layihələndirilməsi, istehsalı və təchizatı üzrə ixtisaslaşmışdır. “SIMEM” şirkətinə məxsus avadanlıq və zavod həllərinin bütün çeşidləri uzun ömürlü dizaynı və istehsal göstəriciləri ilə tanınır. Tədqiqata əsaslanan mühəndislik prosesi, proaktiv xidmət təşkilatı ilə birgə iş, ehtiyat hissələri inventarları, mexanika və elektrik texniki komandaları və texniki dəstək “SIMEM” şirkətinə bütün əsas dünya bazarlarında rəqabət qabiliyyətli fəaliyyət göstərməyə imkan verir.
“10-cu Yubiley Xəzər Beynəlxalq Yol İnfrastrukturu və İctimai Nəqliyyat” sərgisində biz mobil əməliyyatlar, çoxlu aqreqat və tozların dəqiq çəkilməsini tələb edən layihələr üçün səyyar qarışdırma həlli olan “Bison” zavodunu təqdim edəcəyik. “Bison” zavodu fasiləsiz istehsalda saatda 500 tona qədər dəqiq beton qarışığı emal edə bilir. “Bison” zavodunun əsas bloku heç bir təməl və tikinti işləri tələb etmədən bir neçə saat ərzində hazır ola bilər və səki və yol tikintisi kimi işlər üçün idealdır.
Builki sərgidə biz bütün layihələriniz üçün daha çox mobillik, çeviklik və modulluğu özündə əks etdirən “Bison”-un yeni və təkmilləşdirilmiş dizaynını təqdim edəcəyik.
Bu sərgidən həqiqətən də böyük gözləntilərimiz var. Sərgi hər zaman gələcəkdə böyük əməkdaşlığa çevrilə bilən yeni əlaqələr deməkdir. Biz bilirik ki, bazar sabahın ölkəsini qurmaq üçün yüksək performanslı və keyfiyyətli məhsullara hazırdır.

Новая, усовершенствованная конструкция завода «Бизон»
Simem специализируется на проектировании, производстве и поставке высококачественных смесителей, бетонных установок и оборудования для мирового рынка бетонных конструкций. Оборудование SIMEM и полный спектр заводских решений известны своей надежной конструкцией и производительностью. Процесс инжиниринга, основанный на исследованиях, в сочетании с сервисной организацией, работающей на упреждение, запасами запасных частей, группами специалистов – механиков и электриков, и технической поддержкой обеспечивают SIMEM конкурентоспособность на всех основных мировых рынках.
На выставке Road&Traffic 2022 мы представим завод “Bison”, передвижные смесительные установки для проектов, требующих мобильности операций, точного взвешивания нескольких заполнителей и порошков. Завод “Bison” может производить до 500 тонн бетона в час при непрерывном производстве. Основной блок завода “Bison” может быть собран всего за несколько часов, не требует фундамента и строительных работ; он идеально подходит для таких проектов, как строительство тротуаров и дорог.
На выставке этого года мы представим новый и улучшенный дизайн “Bison”, отличающийся еще большей мобильностью, гибкостью и модульным исполнением для всех ваших проектов.
Мы возлагаем большие надежды на эту выставку. Выставка – это всегда новые контакты, которые могут перерасти в активное сотрудничество в будущем. Мы знаем, что рынок готов к выпуску высокоэффективных и качественных продуктов для построения страны завтрашнего дня.