“ TransCaspian”, “Road&Traffic” və “CIBS” sərgilərinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi
25 aprel 2017
Trend Xəbərlər Şirkətinin Mətbuat Mərkəzində 25 aprel saat 12:00-da saat 16-cı Xəzər Beynəlxalq Nəqliyyat, Tranzit və Logistika, 7-ci Xəzər Beynəlxalq Yol İnfrastrukturu və İctimai Nəqliyyat və 4-cü Xəzər Beynəlxalq Kater və Yaxtalar sərgilərinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi. Mətbuat konfransında Mais Ağayev - Azərbaycan Respublikasının Nazirlər Kabineti yanında Bakı Nəqliyyat Agentliyi, İcitmaiyyətlə Əlaqələr və Maarifləndirmə şöbəsinin müdiri, Fərid Məmmədov – “Iteca Caspian” şirkətinin icraçı direktoru, Səbinə Rzayeva – sərgi meneceri iştirak ediblər.
Mətbuat konfransı zamanı KİV nümayəndələrinə sərgi ilə bağlı, həmçinin xarici iştirakçıların sərgidə hansı yenilikləri təqdim etdiyi və bu sahə ilə bağlı ölkə üçün yeniliklər haqqında ətraflı məlumat təqdim olunmuşdu. Mətbuat konfransında 28 KİV nümayəndələri iştirak etmişdi, onların arasında televiziya və xəbər portalları: AzTv, Lider, ATV, ARB, ITV, TREND, Azertag, Report və s.

The Press Conference dedicated to the opening of the TransCaspian, Road&Traffic and CIBS exhibitions was held
25 april 2017
The press conference dedicated to the opening of the 16th Caspian International Transport, Transit and Logistics, 7th Caspian International Road Infrastructure and Public Transport and 4th Caspian International Boat and Yacht Show took place on 25 April at 12:00 a.m. at the Press Center of Trend News Company.
The press conference was attended by Mr. Mais Agayev -Head of the department of public relations and awareness department of Baku Transport Agency, Mr. Farid Mammadov – Executive Director of Iteca Caspian, Ms.  Sabina Rzayeva - Project manager. 28 media representatives attended the press-conference from AzTv, Lider, ATV, ARB, ITV, TREND, Azertag, Report and others. During the press conference journalists were informed about the innovations, participants and statistics.