Biometrik yoxlama metodlarının geniş imkanları
Şirkətimiz girişə nəzarət və videomüşahidə sistemləri, ilk növbədə isə biometrik sistemlər sahəsində texniki vasitələrin və proqram platformalarının istehsalında ixtisaslaşmışdır.
"ZKTeco" şirkətinin əsas fəaliyyət istiqamətləri biometrik yoxlama metodlarının, "İnsan + Avtomobil + Obyekt" ağıllı giriş nəzarəti proqramının və "ZKTeco+" ağıllı ofis bulud platformasının imkanlarının genişləndirilməsidir.
Bundan əlavə, bu gün sərgidə ziyarətçilərə müxtəlif avadanlıqlar təqdim edirik. Məsələn, şirkətimiz tərəfindən istehsal olunan qatlanan oxlu LED göstəricili yüksək sürətli şlaqbaum servo motor, etibarlı ötürücü konstruksiyası və yüksək temperatura davamlı idarəetmə paneli ilə təchiz edilmişdir. Eləcə də, turniketlər, girişə nəzarət cihazları, barmaq izini skanlama, üz tanıma funksiyaları ilə Smart kilidləri, videodomofonlar və s.
"Road&Traffic" sərgisindən yeni tərəfdaşlar və müştərilər gözləyirik. Burada müxtəlif şirkətlər var və biz onlarla əlaqə yaratmaq istərdik. Şirkətimiz yeni biznes tərəfdaşları – distribyutorlarla əməkdaşlığa hər zaman açıqdır. Tərəfdaşlarımıza əməkdaşlıq üçün əlverişli şərait, eləcə də əla keyfiyyətli və geniş çeşiddə sertifikatlaşdırılmış məhsullar təklif edirik.

Широкие возможности биометрических методов верификации
Наша компания специализируется на выпуске технических средств и программных платформ в сфере систем контроля доступа и видеонаблюдения, и в первую очередь – биометрических систем.
Основные направления ZKTeco – расширение возможностей биометрических методов верификации, программного обеспечения умного контроля доступа «Человек + Автомобиль + Объект» и облачной платформы ZKTeco+ Умный офис.
Кроме того, сегодня на выставке мы представляем посетителям разное оборудование. К примеру, высокоскоростной шлагбаум с LED-индикатором со складывающейся стрелой, произведённый нашей компанией, оснащён серводвигателем, надёжной конструкцией трансмиссии, устойчивой к высоким температурам панелью управления. А также турникеты, устройства контроля доступа, Smart замки со сканированием отпечатка пальца, с распознаванием лица, видеодомофоны и другие.
От выставки Road&Traffic мы ожидаем новых партнёров и клиентов. Здесь присутствуют разные компании, и нам бы очень хотелось наладить с ними контакт. Наша компания всегда открыта для сотрудничества с новыми бизнес партнёрами – дистрибьюторами. Своим партнёрам мы предлагаем выгодные условия для сотрудничества, а также сертифицированную продукцию отличного качества и широкого ассортимента.